Forum BiochemiaUrody - Strona Barbary Kwiatkowskiej (TYLKO-DO-ODCZYTU) Strona Główna BiochemiaUrody - Strona Barbary Kwiatkowskiej (TYLKO-DO-ODCZYTU)
Pielęgnacja skóry poparta faktami
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ActiveLife - Anti Age i Wyciąg z pestek winogron- sklad

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum BiochemiaUrody - Strona Barbary Kwiatkowskiej (TYLKO-DO-ODCZYTU) Strona Główna -> Dieta/Suplementy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BasiaKwiatkowska
Administrator



Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 633
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy

PostWysłany: Pią 18:05, 24 Mar 2006    Temat postu: ActiveLife - Anti Age i Wyciąg z pestek winogron- sklad

ahimsa
Dołączył: 26 Lip 2005
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: 19 Sie 2005 11:47 am
--------------------------------------------------------------------------------
Witajcie!
Mam wielką prośbę do dziewczyn które używają któregoś z wyżej wymienionych preparatów - czy mogłybyście zerknąć na ulotkę i podać ich pełny skład? Próbowałam dowiedzieć się tego bezpośrednio w firmie, niestety bez skutku. Na stronie internetowej jest podana tylko substancja aktywna, a dla mnie ważna jest też cała reszta. Będę bardzo wdzięczna za te informacje.
Pozdrawiam,
Aga

***********************
pitipel
Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 451
Wysłany: 29 Sie 2005 12:40 am Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------

Anti- Age ma na opakowaniu skład: substancja aktywna: pyknogenol 30 mg.
Tylko tyle
_________________
pozdrawiam, piti

*****************************
selya
Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 80
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29 Sie 2005 04:17 am Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------

Ależ na opakowaniach podany jest pełny skład jakoścowy! Ilościowo podane są składniki aktywne. W tej chwili nie mam czasu, ale jak tylko będę mogła to przeklepię - składy sa długie i słabo widoczne. Mam AntiAge i Wyciąg z pestek winogron.
Pzdr

**********************
pitipel
Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 451
Wysłany: 29 Sie 2005 04:31 am Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
selya napisał:
Ależ na opakowaniach podany jest pełny skład jakoścowy! Ilościowo podane są składniki aktywne. W tej chwili nie mam czasu, ale jak tylko będę mogła to przeklepię - składy sa długie i słabo widoczne. Mam AntiAge i Wyciąg z pestek winogron.
Pzdr


To ja coś nie tego...
Nie mam teraz opakowania, wiec nie pomogę
Ale jakoś tak po m-cu brania pyknogenolu nie widziałam efektów i zarzuciłam kurację... Na razie przerwa trwa tydzień, więc mogłabym ją jeszcze wznowić. Pyknogenol wybrałam z tej oferty ze względu na przebarwienia...
_________________
pozdrawiam, piti

**************************
selya
Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 80
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 31 Sie 2005 03:55 am Temat postu:
-------------------------------------------------------------------------------

ActiveLife - Wyciąg z pestek winogron

Zawartość składników aktywnych: 1 tabletka
- ekstrakt z pestek winogron 60mg
- flawonoidy cytusowe 300mg

Skład: flawonoidy cytrusowe, fosforan dwuwapniony (substancja wiążąca), ekstakt z pestek winogron, kwas stearynowy (nośnik), celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), substancje przeciwzbrylajace (stearynian magnezu, amorficzny dwutlenek krzemu), sól sodowa karboksymetylocelulozy (zagęstnik), hydroksypropylometyloceluloza (substancja do stosowania na powierzchni), poliekstroza (substancja wypełniająca), dwutlenek tytanu, indygotyna, zółcień pomarańczowa FCF, czerwień Allura AC (barwniki).

ActiveLife - AntiAge

Zawartość składników aktywnych: 1 tabletka
- pycnogenol 30mg

Skład: fosforan dwuwapniony (substancja wiążąca), kwas stearynowy (nośnik), pycnogenol, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), substancje przeciwzbrylajace (stearynian magnezu, amorficzny dwutlenek krzemu), sól sodowa karboksymetylocelulozy (zagęstnik), hydroksypropylometyloceluloza (substancja do stosowania na powierzchni), poliekstroza (substancja wypełniająca), dwutlenek tytanu, indygotyna, zółcień pomarańczowa FCF, czerwień Allura AC (barwniki).

******************************
Basia
Site Admin

Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 1648
Wysłany: 11 Lis 2005 05:40 pm Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------
Jesli miałabym wybór wolałabym wybrać suplementy o mniejszej ilości wypełniaczy, antyzbrylaczy i barwników (które nie wiem po co w ogóle zostały użyte?). A jeszcze lepiej wybrałabym czysty proszek (niestety nieosiągalny w Polsce), na przykład ekstrakt z pestek wingron ma postać bordowo-brązowego proszku i dodany do jogurtu smakuje całkiem dobrze. Suplementy w proszku są zwykle tańsze, niestety nie wszystkie są zjadliwe i w niektórych przypadkach kapsułki są lepsze, bo nie mają smaku. Ogolnie nie polecam tych dwoch suplementow, obawiam sie, ze przyswjalnosc tego co dobre moze byc ograniczona przez duza ilosc dodatkow.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum BiochemiaUrody - Strona Barbary Kwiatkowskiej (TYLKO-DO-ODCZYTU) Strona Główna -> Dieta/Suplementy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin